Rodinný zábavní park Tongo Hradec

Pro lepší zobrazení otvírejte v novém okně.

Srdečně vás zveme na oslavu 3. výročí otevření v neděli 14.12. odpoledne!

Opičák Tongo vyhlašuje soutěž o nejhezčí obrázek z Tonga! Můžete ho přinést kdykoli na recepci nebo i poslat poštou.Vyhlášení nejlepších obrázků bude na oslavě 3. výročí otevření dne 14.12. v odpoledních hodinách.Obrázky k nám musíte doručit do 10.12.!!!!! Hlavní cena-rodinná vstupenka v hodnotě 599 Kč! si je ...

V listopadu najdete v Tongu mnoho zajímavých akcí! Pro lepší zobrazení otvírejte v novém okně.

Zveme srdečně všechny děti, které si s námi chtějí vyrobit vlastní adventní věneček! Hlaste se prosím včas, počet účastníků je omezen.

Další měsíc před námi! Nenechte si ujít žádnou akci v Tongu.Už se můžete hlásit na Halloweenskou dílnu 26.10. Od pondělí 27.10. mají děti prázdniny a celý týden bude otevřeno od 10 do 19 hodin! Pozor! Omezená kapacita! Pro lepší zobrazení otv írejte v novém okně.

Zveme děti i dospělé! Dýně již čekají, registrujte se včas!

 Konečně :-) Pro lepší zobrazení otvírejte v novém okně.

Škola začala a my také trochu nestíháme! Proto prosíme o trpělivost. Prozatím  zveme na festival Jičín-město pohádky, kde nás a náš hrad můžete potkat 13.9.

Celé letní prázdniny je otevřeno od 10 do 19 hodin.Vstupné jako o víkendech a prázdninách.Nezapomeňte na ponožky!Těšíme se na vás! Třeba také na návštěvy ze vzdálenějších míst, které u nás ještě nebyly! Pro lepší zobrazení otvírejte program v novém okně.