Rodinný zábavní park Tongo Hradec

Zveme děti i dospělé! Dýně již čekají, registrujte se včas!

Další měsíc před námi! Nenechte si ujít žádnou akci v Tongu.Už se můžete hlásit na Halloweenskou dílnu 26.10. Pozor! Omezená kapacita! Pro lepší zobrazení otv írejte v novém okně.

 Konečně :-) Pro lepší zobrazení otvírejte v novém okně.

Škola začala a my také trochu nestíháme! Proto prosíme o trpělivost. Prozatím  zveme na festival Jičín-město pohádky, kde nás a náš hrad můžete potkat 13.9.

Celé letní prázdniny je otevřeno od 10 do 19 hodin.Vstupné jako o víkendech a prázdninách.Nezapomeňte na ponožky!Těšíme se na vás! Třeba také na návštěvy ze vzdálenějších míst, které u nás ještě nebyly! Pro lepší zobrazení otvírejte program v novém okně.

Milí školáci a rodiče, prarodiče, kamarádi! V pátek je potřeba pořádně oslavit konec školního roku.Máme pro vás otevřeno od 10 hodin! Potkáte u nás medvídka Pombär s dobrotami, naučíte se připravit domácí limonádu, dáte si dobrý oběd-třeba domácí palačinku s čerstvými jahodami a čekají vás i soutěže o se o ...

Přijďte se pobavit také v červnu! Pro lepší rozlišení otvírejte obrázek v novém okně.

Najdete nás i v Žamberku, teda náš malý skákací hrad, na Jamrock festivalu!

Tuto sobotu 31.5. můžete v našich soutěžích vyhrát hodnotné ceny! Vstupenky do Tonga a také na festival Oblaka fest.Soutěže budou probíhat zhruba od 14 hodin.

Jako dárek pro děti jsme připravili volné dárkové vstupenky v hodnotě 159 Kč, které při odchodu obdrží každé dítě, kterému se u nás líbilo a chce přijít znovu!!!